19 Haziran 2009 Cuma

beşN birK


Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu beşN birK'nın 19 hazirandaki konuğu, ilginç tarzı ve müziğiyle Yasemin Mori'ydi


"N'olur N'olur N'olur" isimli şarkısını programda seslendiren Yasemin Mori, performansı ile Cüneyt Özdemir'den övgü aldı. Özdemir, Sabah yazarı Haşmet Babaoğlu'nun kendisi hakkındaki yazılarına konuyu getirdi.

Yasemin Mori, bu tür yazıların hoşuna gittiğini belirtti ve "Daha çok yazabilirler" diyerek basından kendisinden daha çok bahsetmesini esprili bir anlatımla istedi.

"Müziğimin yayılmasını sağlayan şeyler bunlar" diyen Yasemin Mori, "N'olur N'olur N'olur" isimli şarkısını da kendisinin yazdığını belirtti.

Bir röportajında 2012 yılında Marduk efsanesine göre dünyanın yok olacağına inandığını söyleyen Yasemin Mori'ye bu sözlerini hatırlatan Cüneyt Özdemir, "Niye bu kadar karamsarsın?" sorusunu yöneltti.

Mori, "Bir şeyler olacak dünyanın sonuna, kesinlikle olacak. Karamsar değilim. Bu iyi bir şey. İyi bir şeylerin başlangıcı için. Mutlu olan kim var yani? Lütfen, ben etrafımda artık mutlu insan görememekten yoruldum" dedi.

Cüneyt Özdemir, "Aynaya baktığında ne görüyorsun?" sorusunu yöneltince Mori'nin yanıtı "Aynaya baktığımda mutlu bir insan görüyorum. Bir tane var ama öyle değil yani hep beraber olmalıyız" oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder